Dokáži Vám v praxi, že existují věci mezi nebem a Zemí ...

O MNĚ

     Někdy v životě dospějete do fáze, která se podobá nárazu do zdi a kterou s odstupem času vyhodnotíte jako dar, který Vám byl seslán, jelikož Vám bylo umožněno pootevřít dveře do "nového světa". Je pak na každém, jak tuto situaci vyhodnotí a zda-li do pomyslných dveří nakoukne a vkročí. Dokáži Vám v praxi, že existují věci mezi Nebem a Zemí. Jiné vysvětlení toho, co se u procedur odehrává, se jen těžko nachází.

Při léčebných procedurách dochází k průtoku životodárné energie reiki médiem, která následně harmonizuje energetický systém léčeného. Jelikož je nazývána jako inteligentní energie, sama vyhledává obtíže v těle a automaticky je tak léčí.

Postupnými kroky jsem docílil nejvyššího stupně Reiki a tím je tzv. "Mistr Reiki učitel". Díky tomuto poslednímu stupni se Vám znásobí síla toku energie a navíc jste zasvěceni do procedur k probouzení těchto energetických kanálů u svých žáků.

Prostory k léčebným a zasvěcovacím procedurám jsem se snažil uzpůsobit tak, aby se člověk cítil jako v domácím prostředí. Klid, pohoda a dobré rozpoložení klienta, je velice důležitou součástí celé procedury.


DOSAŽENÉ STUPNĚ REIKI

Praktikuji Reiki od roku 2012 a absolvoval jsem se svými klienty tisíce procedur.

Reiki se stalo mou Vášní a doslova mi otočilo život vzhůru nohama. 

Úroveň praktikujícího "léčitele" není pouze o dosažení certifikovaného stupně, ale o jeho praxi / výsledcích, jelikož pouze ty činí "mistra" daného oboru.


OBJEDNEJTE SE

Jak se píše v moudrých knihách.. Celý vesmír by se měl udržovat v rovnováze a navíc pokud někdo dostane cokoliv zdarma, neváží si dostatečně toho, co obdržel. I přesto jsem se rozhodl svou pomocnou ruku podávat zcela zdarma - ohodnocení je zcela dobrovolné.

Jen vás poprosím, aby se nejednalo o "rýmečky", ale o obtíže vážnějšího charakteru, se kterými si klasická medicína neví rady. Dále bych si dovolil požádat o spolupráci pouze s lidimi, kteří neprošli očkovacím procesem na Coxxd19. Tito lidé by asi nebyli na správné adrese, jelikož se zde pracuje na úrovni hluboké důvěry v samoozdravné mechanismi těla, což u tohoto kroku bylo zcela narušeno.

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vás budu snažit brzy kontaktovat.