Jsme více energie či hmota ... ? 

LÉČENÍ POMOCÍ ENERGIE REIKI

Jsme více energie či hmota?

Každý atom je složen z 99,9999% energií a 0,0001% hmotou

Všechno je tedy energie, která se navzájem ovlivňuje.


Reiki je japonská technika, která pracuje s energií a má za cíl harmonizovat tělo, mysl a ducha. Díky Terapii Reiki můžete opět dosáhnout přívalu nové energie a s tím spojeného pocitu klidu, harmonie a odstranění negativních bloků, které každodenně ovlivňují Váš i okolní život.

Léčení psychických obtíží

Tato metoda léčení může být velmi účinná při léčbě psychických obtíží, jako jsou například deprese, úzkost a stres.

Reiki pro psychické obtíže

Reiki může pomoci s mnoha psychickými obtížemi, jako jsou například deprese, úzkost, stres, emoční trauma a další. Během terapie se tělo uvolní, uklidní a může se tak lépe vypořádat s negativními emocemi.

Jak funguje Reiki?

Reiki pracuje s univerzální energií, kterou lze použít k harmonizaci těla a ducha. Během terapie se léčitel dotýká pacienta na určených místech těla, aby mohl energii přenést a vyrovnat energetické pole. Cílem je napomoci tělu, aby se samo uzdravilo.

Jak probíhá terapie Reiki?

Reiki terapie se provádí v klidné a relaxační atmosféře. Pacient leží na lehátku, zatímco terapeut položí ruce na určené části těla. Terapie trvá obvykle cca 60 minut. Pozn. Tuto techniku lze provádět i na dálku bez fyzické přítomnosti dané osoby a bez limitu vzdálenosti.

Během terapie může pacient pocítit teplý nebo chladný proud energie, vibrace a dokonce i vizuální zážitky. Cílem je uvolnění těla a mysli a dosažení hluboké relaxace.


Léčení fyzických obtíží

Tato metoda může být velmi účinná při léčbě fyzických obtíží, jako jsou například bolesti, záněty, trávicí problémy a další.

Reiki pro fyzické obtíže

Reiki může pomoci s mnoha fyzickými obtížemi, jako jsou bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, trávicí problémy a další. Během terapie se tělo uvolní, uklidní a může se tak lépe vypořádat s negativními emocemi.

Reiki také pomáhá s dalšími fyzickými problémy, jako jsou například problémy s dýcháním, kardiovaskulární problémy a další.

Jaké jsou výhody terapie Reiki?

Reiki terapie může být velmi účinná při léčení psychických obtíží. Pomáhá uvolnit napětí a stres a tím snižuje riziko vzniku psychických onemocnění, jako jsou například deprese a úzkost.

Dále Reiki podporuje celkové zdraví těla a mysli, zvyšuje imunitu a pomáhá při bolestech hlavy, migrénách a dalších fyzických obtížích.

Reiki terapie může být velmi účinná při léčení fyzických obtíží. Pomáhá uvolnit napětí a stres a tím snižuje riziko vzniku fyzických onemocnění. Dále Reiki podporuje celkové zdraví těla a mysli, zvyšuje imunitu a zlepšuje kvalitu spánku.


OBJEDNEJTE SE

Jak se píše v moudrých knihách.. Celý vesmír by se měl udržovat v rovnováze a navíc pokud někdo dostane cokoliv zdarma, neváží si dostatečně toho, co obdržel. I přesto jsem se rozhodl svou pomocnou ruku podávat zcela zdarma - ohodnocení je zcela dobrovolné.

Jen vás poprosím, aby se nejednalo o "rýmečky", ale o obtíže vážnějšího charakteru, se kterými si klasická medicína neví rady.

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vás budu snažit brzy kontaktovat.