PRŮVODCE REIKI / Diane Stein

18.02.2023
"Průvodce Reiki" od Diane Stein je podrobný a praxí orientovaný průvodce, který poskytuje ucelený pohled na Reiki, japonskou léčebnou metodu založenou na přenášení životní energie pomocí doteku. Stein, zkušená učitelka Reiki, předává své znalosti a zkušenosti z dlouholeté praxe v tomto komplexním a snadno srozumitelném průvodci.
V knize "Průvodce Reiki" autorka detailně popisuje historii Reiki, její principy a filozofii, a také poskytuje krok za krokem instrukce k praktickému provádění Reiki terapie na sobě i na ostatních. Stein se také věnuje problematice sebepoznání a osobního rozvoje prostřednictvím Reiki, přičemž zdůrazňuje jeho léčivou a harmonizující sílu pro tělo, mysl a ducha.
Tento průvodce je užitečný jak pro začátečníky, kteří se teprve seznamují s Reiki, tak pro pokročilé praktiky, kteří chtějí prohloubit své porozumění a dovednosti. Diane Stein v knize sdílí svou vášeň a oddanost Reiki a nabízí inspiraci a podporu pro každého, kdo hledá cestu k léčení a transformaci pomocí této mocné energetické metody.