MIMOZEMŠŤANÉ / Steven M. Greer

18.02.2023
"Mimozemšťané: Kontakt a rizika" od Stevena M. Greera je kniha, která přináší hluboký pohled do problematiky UFO a možného kontaktu s mimozemskými civilizacemi. Greer, známý americký lékař a ufolog, v knize analyzuje důkazy a svědectví týkající se setkání s UFO a tvrdí, že vlády světa tají pravdu o existenci mimozemských civilizací a technologií.
V "Mimozemšťanech" Greer podrobně popisuje různé události a incidenty spojené s UFO, včetně známých případů jako Roswell nebo záhadné setkání s UFO v armádě, leteckém průmyslu a dalších oblastech. Autor také prezentuje svědectví lidí, kteří tvrdí, že měli osobní zážitky s mimozemskými bytostmi, a zkoumá možnosti mezinárodní spolupráce a komunikace s těmito bytostmi.
Greerova kniha je zdrojem prohloubení porozumění fenoménu UFO a otázce možného kontaktu s mimozemskými civilizacemi. Autor nabízí provokativní pohled na tuto problematiku a vyzývá k otevřené diskusi a zkoumání důkazů. "Mimozemšťané: Kontakt a rizika" je knihou, která oslovuje nejen fanoušky UFO, ale i každého, kdo má zájem o téma mimozemských civilizací a otázku našeho místa v kosmu.