SÍLA VAŠEHO DUCHA / Sonia Choquette

18.02.2023
"Síla vašeho ducha" od Sonii Choquette je inspirativní průvodce, který nás vede k objevení a využití naší vnitřní síly a intuice. Choquette, uznávaná duchovní učitelka a autor, v této knize sdílí své moudrosti a poznatky z oblasti osobního rozvoje a duchovního růstu.
V knize "Síla vašeho ducha" Choquette nás učí, jak se spojit s naším vnitřním průvodcem a využít sílu intuice k tomu, abychom žili autentický a naplněný život. Autorka zdůrazňuje důležitost poslouchání svého vnitřního hlasu a důvěřování svým instinktům při rozhodování v životě.
Choquette také nabízí praktické nástroje a cvičení k posílení naší intuice a kultivaci vnitřní síly. Autorka nás povzbuzuje k tomu, abychom se odvážili žít podle našich pravých hodnot a cílů a abychom se naučili důvěřovat svým instinktům a intuici v každodenním životě.
"Síla vašeho ducha" je knihou, která oslovuje ty, kteří hledají cestu k vnitřnímu osvícení a seberealizaci. Choquetteova moudrost a podpora nám nabízí inspiraci a návod, jak se propojit se svou vnitřní sílou a žít život plný radosti, smyslu a naplnění.