VYLAĎOVÁNÍ LIDSKÉHO BIOPOLE / Eileen Day McKusick

18.02.2023
"Vylaďování lidského biopole" od Eileen Day McKusick je průvodce, který představuje revoluční metodu pro zlepšení zdraví a vitality tím, že pracuje s energií lidského biopole. Autorka, zvuková terapeutka a průkopnice v oblasti bioenergetiky, v této knize sdílí své poznatky a techniky pro harmonizaci a vyvažování energie v těle.
McKusick se ve své knize zaměřuje na význam vnitřní energie a vibrací pro celkové zdraví a pohodu. Zavádí nás do konceptu "biopole", což je energetické pole, které obklopuje a prostupuje naše fyzické tělo, a vysvětluje, jak můžeme prostřednictvím zvuku, doteku a vědomého zaměření harmonizovat tuto energii a dosáhnout celkového zdraví a blaha.
Knihu "Vylaďování lidského biopole" doprovází praxické cvičení, která čtenáře vedou k objevování a práci s jejich vlastní energetickou anatomii. McKusick nás učí, jak používat zvukové terapeutické nástroje, jako je laděný vidle nebo hlasové rezonance, k odblokování energie a podpoře procesu samoléčení v těle.
Tato kniha je vhodná pro každého, kdo se zajímá o alternativní metody léčby a osobního rozvoje. McKusickova práce je inovativní a inspirativní, a její kniha "Vylaďování lidského biopole" nabízí cenné nástroje a techniky k podpoře celkového zdraví a vitality těla, mysli a ducha.