TICHO PROMLOUVÁ / Eckhart Tolle

24.02.2024
"Ticho promlouvá" od Eckharta Tolleho je duchovně hluboká a inspirativní kniha, která nás vede k objevení síly přítomného okamžiku a vnitřního klidu. Tolle, autor bestselleru "Síla přítomného okamžiku", nás v této knize zavádí do světa ticha a klidu, který je v nás přítomný vždy, jen si toho často nejsme vědomi.
V knize Tolle osvětluje důležitost uvědomění si přítomného okamžiku a vědomé přítomnosti, která nám umožňuje osvobodit se od myšlenek o minulosti a budoucnosti a najít skutečnou mír a radost ve vnitřním klidu. Autor nás učí, jak se zbavit myslí plné zbytečného šumu a jak objevit klid a ticho, které je v nás vždy k dispozici.
"Ticho promlouvá" je knihou, která oslovuje ty, kteří hledají cestu k vnitřnímu klidu a osvobození od stresu a utrpení. Tolleho moudré učení nám nabízí prostředky k tomu, jak se otevřít přítomnému okamžiku a objevit hlubší smysl a účel v našem životě. Knize dodává sílu a inspiraci k transformaci našeho vědomí a objevení naší pravé podstaty jako bytostí světla a lásky.