Čas každého z nás, je tou nedražší komoditou ...

Léčení obtíží

Má zásada je individuální přístup. Neprovádím skupinové terapie, jelikož se chci plně soustředit na daného "klienta" a jeho obtíže.

V rámci prvního sezení máme společných extra 15-20min, kdy si u dobrého čaje popovídáme co Vás ke mě přivádí. Tento časový úsek je bezplatný.

Doporučuji balíčky (3x individuální terapie), které probíhají s týdenními rozestupy a při kterých dochází k základní harmonizaci / ladění vašeho organismu, který je velice důležitý k přenastavení vašeho energetického systému a jeho základnímu ukotvení.

Obtíže a disharmonie těla, které se tvoří po dlouhé roky, nelze odstranit během jediného dne a je nutné na tom pracovat.


Individuální terapie osobní 60 min

Cena : 1.590,- Kč / 69,- Eur

Individuální terapie osobní 90 min

Cena : 2.250,- Kč / 99,- Eur

Individuální terapie osobní 120 min

Cena : 2.990- Kč / 129,- Eur

3x Individuální terapie osobní 60 min

Cena : 4.770,- Kč / 209,- Eur 

3x Individuální terapie osobní 90 min

Cena : 6750,- Kč / 299,- Eur

3x Individuální terapie osobní 120 min

Cena : 8.970,- Kč (3 x 2.990,-) / 389,- Eur

Kurzy Reiki

Opět zde platí má zásada individuálního přístupu ke každému "klientovi".

Neprovádím skupinové kurzy či zasvěcovací procedury. Pouze v případě, že jsem o to požádán a jedná se o max. 2 osoby. Zasvěcení do reiki je velice energeticky náročný proces a protože je pro mne výsledný efekt alfou a omegou mé činnosti, vydám v tomto procesu velké množství energie a mohu takto zasvětit jenom omezený počet lidí.


individuální I. Stupeň REIKI

Kurz obsahuje: informace o historii Reiki, základní postupy při práci s Reiki (samoléčba / léčba druhých), zasvěcení do I. stupně Reiki / aktivace průtoku energie Reiki.

Cena Kurzu: 4900 / 219,- Eur

individuální II. Stupeň REIKI

Kurz obsahuje: Zasvěcení do II. stupně Reiki / zesílení průtoku energie Reiki, seznámení s tajnými energetickými symboly, techniky léčení na dálku.

Cena Kurzu: 6.900,- / 299,- Eur

individuální III. Stupeň REIKI Mistr Reiki Léčitel

Kurz obsahuje: Zasvěcení do III. stupně Reiki / masivní zesílení průtoku energie Reiki. Tento stupeň je určen pro tzv. budoucí mistry Reiki, kteří se hodlají tomuto tématu aktivně věnovat.

Cena Kurzu: 10.000,- Kč / 439,- Eur

individuální IV. Stupeň REIKI Mistr Reiki Učitel

Kurz obsahuje: Učení zasvěcovacích procedur, které v lidech otevírají až dech beroucí léčebné schopnosti. Tento stupeň je určen pro Mistry Reiki, kteří se chtějí věnovat předávání technik Reiki dalším generacím.

Cena Kurzu: 10.000,- Kč / 439,- Eur